08-07-2015 14:32
Hei,
Koetin aktivoida laajakaistayhteyteni mukana tullutta Spotify Premium 3kk -etuutta sonera.fi/palvelu/spotify -lomakkeen avulla. Olen saanut vahvistussähköpostin palvelun hankinnasta eilen. Kuitenkin lomake antaa virheen "Spotify-käyttäjätiliä ei voitu vahvistaa. Tarkista syöttämäsi tiedot." eli API palauttaa virheen spotify_user_unverified.
Tiedot jotka syötän ohjeen mukaisesti (nykyiset Spotify Free -tunnuksen käyttäjätunnuksesi ja siihen rekisteröidyn sähköpostiosoitteen) ovat oikeat, mutta silti virhe toistuu.
// Miro
08-07-2015 20:05
Vaikea sanoa, että miksi sieltä tuollainen virheilmoitus tulee. Sinun kannattaisi laittaa tästä kyselyä meidän omien sivujen chatin kautta tai Facebookissa privaviestinä, niin pystytään tutkimaan asiaa tarkemmin. Tähän kuitenkin pitää saada sinun asiakastiedot, jotta päästään asiaa selvittämään ja täällä Klaanissa ei voida asiakastietoja käsitellä lainkaan.
25-07-2015 23:58