Skip to main content

En ole vuoteen pystynyt vaihtamaan tietojani

  • December 11, 2014
  • 1 kommentti
  • 0 katselukertaa

En voi tehdä mitään muutta tietojani, ottaa lisäpostillaatikoita koska "asian käsittely on kesken. Vikailmoitukset 3 kertaa olen tehnyt puhelimella , viikko sitten puhuin asiakaspalvelun edustajan kanssa.

Mikä neuvoksi ?

Reijo R.


Hyvä asiakkaamme,

Tilauksesi käsittely on kesken. Et voi tänä aikana tehdä muutoksia kaikkiin asetuksiisi, etkä tilata tiettyjä uusia palveluita ennen kuin edellinen muutos tai tilaus on valmis.

1 kommentti

  • February 7, 2011
Aikaisemmin tekemäsi lisäpostilaatikkotilaus ei ollut sulkeutunut normaalisti vaan päätynyt virheeseen. Tämän takia itsepalvelukanavassa näkyi koko ajan viesti, että tilauksen käsittely on kesken.

Virheeseen päättyneestä tilauksesta on tehty vikailmoitus jonka perusteella tilaus suljetaan. Muutokset itsepalvelukanavan kautta asiakastietoihin yms. pitäisi olla mahdollista piakkoin.