Skip to main content

Iphone 5c 16gb

  • December 11, 2014
  • 5 kommenttia
  • 1 katselukerta

Olen tilannut liittymän ja puhelimen 8.7.2014 klo 8.13 , milloin saan puhelimen ja mistä saan tietää missä se viipyy, posti.fi eikä soneran sivuilta ei näyttää viitenumerolla eikä seurantakoodilla? MITEN SE VOI OLLA MAHDOLLISTA???!?!?!? viitenumero: 1700002161437

5 kommenttia

  • July 11, 2014
Hei moniks1995 !

Laitteen toimitusaika on 2-7 arkipäivää. Kun paketti on saatu postin jakeluun sinulle lähetetään sähköpostiin seurantakoodi, jolla voit sitten postin sivuilta lähetystä seurata.

  • July 11, 2014
4 päivää on mennyt, milloin se sitten muka postii laitettaa?

  • July 11, 2014
Hei moniks1995 !

Saattaa olla, että ensi viikon alussa lähtee postiin, aivan tarkkaa aikataulua on vaikea sanoa. Tämä voidaan tarkistaa vaikkapa maanantaina uudelleen, että mikä on tilanne.

  • July 14, 2014
Noni, tänään on maanantai voidaanko sitten tarkistaa että onko jo laitettu tai milloin viimeistään laitettais?

  • July 15, 2014
Hei moniks1995!

Kyseinen väri on tällä hetkellä varastosta loppu ja seuraava erä tilaamaasi väriä saapuu varastoon arviolta viikolla 40. Muita värejä on tulossa elokuun loppupuolella. Suosittelen siis että perutaan tilaus ja noudat puhelimen vaikka Sonera Kaupasta. Siellä niitä pitäisi olla saatavilla, kaupasta riippuen toki. Miltäs kuullostaa?