Moro, Mitähän tämä mahtaa tarkoittaa tuolla omilla sivuilla, kun minulla ei ole edes käytössä kyseistä palvelua enää, minulla oli aikoinaan tuo palvelu mutta sain sen purettua kun se ei toiminut kunolla. Enkä halua jatkaa kyseistä palvelua.
Kiitos asiakkuudestasi! Määräaikainen nettitikkusopimuksesi liittymänumerossa päättyy näillä näppäimillä. Nettitikussasi toimivan liittymän ja palveluiden sopimukset jatkuvat automaattisesti toistaiseksi voimassa olevina, eivätkä mahdolliset kampanja- ja tarjoushinnat ole enää voimassa.
Kiitoksena asiakkuudestasi surffaat määräaikaisen sopimuksen päätyttyäkin edulliseen hintaan, vain 12,90 €/kk (norm. 37,07 €/kk)! Et sitoudu mihinkään, ja tarjoushinta on voimassa seuraavien kahden vuoden ajan.
Säilytät vieläpä liittymäsi loistoedut eli verkon maksiminopeuden ja rajattoman tiedonsiirron. Sinun ei tarvitse tehdä edun lunastamiseksi mitään – jatkat vain surffailua uudella tikulla kuten ennenkin.
Jos käytössäsi on tietoturvapalvelu, se jatkuu normaalihintaisena. Lisätietoa hinnoista saat osoitteesta www.sonera.fi/liikkuva/tietoturva
Nettitikkusopimus
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.