Skip to main content

Puhelin

  • December 11, 2014
  • 6 kommenttia
  • 2 katselukertaa

Moikka, tilasin 10.6 Samsung Galaxy Core Plus, puhelin edelleen käsittelyssä soneralla, kuinka kauan joudun vielä odottamaan vaikka toimitus piti tapahtua 1-7pv:n sisällä?

6 kommenttia

  • June 23, 2014
Moi herne87! Kyseinen malli pääsi loppumaan tilapäisesti, mutta uuden laite-erän pitäisi saapua tänään. Toivottavasti puhelin on perillä tällä viikolla. Pahoittelut viivästyksestä!

  • June 25, 2014
Joko puhelin on lähtenyt eteenpäin teiltä?

  • June 26, 2014
herne87: Laitetta ei ole vielä saatu lisää varastoon, ja emme vielä näin ollen ole voineet lähettää tilaamaasi laitetta.

Tilaamasi laite lähtee heti kun olemme saaneet laitetta lisää varastoon.

  • June 27, 2014
Joo, samaa diiba-daabaa on tämäkin toimitus. On teillä huonot varastot laitteita.

  • June 30, 2014
herne87 kirjoitti:
Joko puhelin on lähtenyt eteenpäin teiltä?


Hei herne87 !

Toimitus on kirjattu tälle päivälle, mutta ilmeisesti olit lunastuksen perunut.

  • June 30, 2014
Jarze71 kirjoitti:
Joo, samaa diiba-daabaa on tämäkin toimitus. On teillä huonot varastot laitteita.


Hei Jarze71 !

Pahoittelen kovasti, että joudut edelleen puhelinta odottamaan. Seuraavaa saapuvaa erää en tosiaan uskalla nyt luvata, aina ei toimitusaikataulut mene yksiin laitevalmistajan kanssa - ja näin ikävästi sitten se näkyy toimitusviiveenä... mutta tosiaan, kun laitteita vain saamme niin pistämme niitä matkaan heti.