Hommasin urho total pelien tallentamista varten 159 euron arvoisen boksin (jota kuulemma en saa itse edes pitää vaan se on minulla vain vuokralla) koska käyn kolmivuorotyössä enkä jaksa odotella päiväkausia että pelit ilmaantuisi videokirjastoon. Kun nauhoitan pelin tällä 159 euron hintaisella vuokralaitteella, on nauhoituksen maksimipituus 2 tuntia ja 40 minuuttia. Jo runkosarjassa jäi 3 peliä täysin kesken tämän takia ja valitin tästä asiakaspalveluun noin 2 ja puoli kuukautta sitten. Mitään asialle ei ole tehty, eikä varmasti tulla tekemäänkään. Nyt kun pleijarit on alkanut, voi peli kestää periaatteessa vaikka 5 tuntia, ja vaikka ei mentäisi jatkoeriin on pelit usein kuitenkin runkosarjapeliä pidempiä.
Olipa tuossa äsken todella kivaa huomata että tallennus katkeaa 3 min ennen kolmannen erän loppua tilanteessa 2-2 kun IFK on ylivoimalla. Mistään en pelin loppua näe vaikka olen maksanut tästä "palvelusta" aivan saatanallisia summia.
Toivottavasti jatkatte samalla linjalla ja ette huomioi tätä ongelmaa mitenkään, syytätte ongelmasta kaikkia muita paitsi itseänne ja muistatte vaan lähettää laskut ajallaan, kyllä me idiootit maksetaan ne iloisesti vaikka palvelu on täysin ala-arvoista.
UrhoTotal otteluiden lähetyksen pituus, ja vitutus
Enter your E-mail address. We'll send you an e-mail with instructions to reset your password.