@HannaMarikaL kirjoitti:
Moi @Elena20 ja tervetuloa Yhteisöön!
Pääset tilaamaan haluamasi Samsung-tuotteen tästä, kun olet tilannut Samsung Qled 2020 television. Sinun tulee rekisteröidä ostoksesi 1.12.2020 mennessä kyseisellä sivulla ja valitsemasi tuote lähetetään 30 päivän sisällä rekisteröinnistä.
Voi @HannaMarikaL kiitos tervetuliais toivotuksesta !
Kyllä kyllä vaan tuota rekisteröintiä ja tilausta on tehty koko lokakuun ajan! ei sitä laitetta sieltä saa, eikä rekisteröinti kelpaa!
Joka ainoan rekisteröinnin jälkeen odotettiin 48 tuntia ja tuli viesti ettei kelpaa. Syynä mm. Telia ei toimita meille osto kuittia, joka rekisteröintiin olisi kelvannut. Aluksi kuitista puuttui yksi kirjain ja lopulta ostajan nimi! Eikä Telia toimita oikeanlaista kuittia pyynnöistä huolimatta. Tähän jupakkaan on meidän perheessä käytetty todella paljon aikaa ja hermoja, siksipä olis ollut mukava kuulla onko joku toinen todella onnistunut tässä?
Me on jo luovutettu eikä uskota tähän enää ja ikäväkseni täytyy kertoa, että epäonni tuntuu jatkuvan toisenkin Telia toimituksen kanssa, niin todennäköisesti emme ole kauaa tässä yhteisössä 😞
Edit HannaMarikaL: Lisätty tägäys